Tekući dodatak prehrani s N-acetilcisteinom (NAC) i prirodnim propolisom za smirenje nadražaja dišnih puteva.
Propomucil tekući dodatak prehrani je u Hrvatskoj registriran kao dodatak prehrani po svoj važećoj regulativi, proizvod koji ne sadrži gluten proizveden u skladu s dobrom proizvođačkom praksom i HACCP principima.
- Gripa nije bolest sama po sebi, ali simptomi koji se javljaju vas tjeraju da se osjećate bolesno. Najčešći uzrok gripa i prehlade je infekcija, a groznica je jedan od načina kako tijelo reagira u borbi protiv infekcija.
- Kada se vaše dijete razboli, bolest može trajati danima i biti naporna i za vas i za dijete. Normalna tjelesna temperatura mjerena kod djeteta se kreće od 37°C do 37.5°C. Groznica nije loše stanje i jedan je od načina da se organizam izbori s infekcijom. Ali za dojenčad, bebe mlađe od 3 mjeseca i stare osobe, čak i groznica može biti opasna.
- Upala srednjeg uha se često javlja kod djece, a podrazumijeva prisustvo sekreta i curenje iz nosa, niz grlo i dušnik i niz zadnji zid ždrijela. Tamo se sekret zalijepi, a dijete bezuspješno ga pokušava izbaciti, a često i proguta sekret koji se slijeva niz grlo. Nekada zaostajanje sadržaja u prostorima srednjeg uha traje duže od 3 mjeseca. Obilan, sluzav sekret iz nosa i gornjih dijelova dišnih puteva može se zaglaviti, pa dijete kašlje od postnazalnog curenja sekreta, iako nema ništa na plućima.
Uporaba : Djeca od 3. do 6. godine života 2-3 x po 12 ml sirupa dnevno, nakon obroka Djeca od 6. do 12. godine života 3-4 x po 12 ml sirupa dnevno, nakon obroka prije upotrebe promućkati!
Sastav: N- acetilcistein (NAC), ekstrakt propolisa standardiziran na 12% ukupnih polifenola, ekstrakt korijena bijelog sljeza,, ekstrakt ploda šipka, med.
Upozorenje: Ne preporučuje se primjena kod trudnica, dojilja i djece mlađe od 3. godine. Proizvod ne trebaju upotrebljavati osobe preosjetljive na neki od sastojaka proizvoda, kao ni osobe u akutnom napadu astme, akutnog opstruktivnog laringitisa, gastritisa, kamena u žučnoj vrećici i žučnim putevima. Ukoliko se proizvod istovremeno primjenjuje s lijekom nitroglicerin, moguća je pojava glavobolje kao neželjenog djelovanja.
Pakiranje: 120 ml
Proizvođač: Abela Pharm d.o.o.
Ovaj proizvod još nije recenziran. Budite prvi koji će napisati mišljenje...